Yazmaz.com | Türkiye & Dünya Gündemi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Axess, Özel Taksit Fırsatlarıyla Hayatı Kolaylaştırmaya Devam Ediyor

Axess, Özel Taksit Fırsatlarıyla Hayatı Kolaylaştırmaya Devam Ediyor

-
1 0

Akbank’ın yeni nesil çözümlere sahip kartı Axess, peşin ödemeleri taksitlendirme ve taksitli alışverişlere ise ek taksit imkanlarıyla fark yaratıyor. ‘Axess ile İyi Yaşayanlar’, Juzdan üzerinden ödemelerini diledikleri şekilde yönetiyor. 

Akbank, Axess’in yeni reklam filmi ile ekranlara taşıdığı ‘Taksit İste ve Ek Taksit’ özellikleri ile alışveriş ödemelerinde özel fırsatlar sunuyor. Axess sahipleri Juzdan ve Akbank Mobil üzerinden peşin ödemelerini taksitlendirebiliyor ve taksitli alışverişlerinde de ek taksit imkanından yararlanabiliyor.   Gülse Birsel’in yer aldığı yeni filmiyle Axess, alışveriş deneyimini ve bütçesini en iyi şekilde yönetmek isteyenleri ‘Axess ile İyi Yaşayanlar Kulübü’ne’ davet ediyor.

Axess’in ‘Taksit İste’ özelliği ile peşin alışverişlerde 18 aya kadar sonradan taksitlendirme yapmak mümkün. Taksitli alışverişlerde ise ‘Ek Taksit’ özelliği ile 16 aya kadar taksit olanaklarından faydalanılabiliyor. Ayrıca peşin alışverişlerden sonra tek bir talimat ile belirlenen tutar ve üzerinde kredi kartı harcamaları otomatik olarak taksitlendirilebiliyor. Axess’in fark yaratan taksit olanaklarından yararlanmak için Juzdan’a, Akbank İnternet’e veya Akbank Mobil’e giriş yapmak ya da 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezini aramak yeterli. Sektörel sınırlamalar, taksit sayıları ve diğer detaylar için axess.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir