Yazmaz.com | Türkiye & Dünya Gündemi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Aytemiz ve CarrefourSA'dan akaryakıtta indirim fırsatı

Aytemiz ve CarrefourSA'dan akaryakıtta indirim fırsatı

-
1 0

Aytemiz ve CarrefourSA iş birliğiyle başlatılan akaryakıt indirimi kampanyasında market alışverişini online veya mağazadan yapan bireysel CarrefourSA Kart sahipleri, benzin veya motorin alımlarında Aytemiz’de geçerli özel indirim tutarından yararlanabilecek.

Müşteri memnuniyetine odaklanan ve tasarrufun önemine dikkat çeken Aytemiz, Vaay mobil uygulamasıyla kazandıran kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. 31 Ağustos 2023 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında bireysel CarrefourSA Kart sahipleri, Aytemiz Vaay mobil uygulaması üzerinden Aytemiz istasyonlarında yapacakları motorin ve benzin alışverişlerinde yüzde 3,5 oranında anında özel indirimden faydalanabilecekler.
 

Kampanyadan yararlanmak isteyen CarrefourSA müşterilerinin Aytemiz Vaay uygulamasını indirip kaydolmaları yeterli. CarrefourSA marketlerinde, CarrefourSA.com adresinde ve CarrefourSA online market uygulamasında bireysel CarrefourSA kart ile tek seferde yapılan her 500 TL ve üzeri alışverişte fişin altında kişiye özel bir kod yer alacak. İndirimden yararlanmak isteyen kullanıcılar, benzin veya motorin alışverişlerinden önce bu özel kodu Aytemiz Vaay mobil uygulamasında yer alan “Katılım Kodu Gir” alanına girmeleri yeterli. Böylece CarrefourSA müşterileri, her yakıt alımlarında Vaay Mobil Ödeme veya Vaay Araçtan Öde ödeme yöntemlerini kullanmaları halinde indirime sahip olabilecekler.
 

Ticari kartlar, diğer indirim kartları ve hediye çekleri kampanyada kullanılamazken, alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için kullanıcıların bireysel CarrefourSA kartlarını kullanmaları gerekiyor. Bireysel CarrefourSA Kart’a alışveriş esnasında kasada, CarrefourSA Online Market uygulamasına kaydolarak ya da www.carrefoursakart.com sitesi üzerinden sahip olunabiliyor. LPG/otogaz alımlarının dahil olmadığı kampanyadan yararlanmak için CarrefourSA müşterilerinin akıllı telefonlarına ücretsiz Aytemiz Vaay mobil uygulamasını App Store, Google Play ve Huawei App Gallery üzerinden yüklemiş olmaları gerekiyor.

Kampanyaya dair detaylı bilgi www.carrefoursa.com/aytemiz adresinden ya da www.aytemiz.com.tr görülebilir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir