Yazmaz.com | Türkiye & Dünya Gündemi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. CNR Holding dünyanın en prestijli ticaret etkinliği kuruluşu CWEIC’in stratejik ortağı oldu

CNR Holding dünyanın en prestijli ticaret etkinliği kuruluşu CWEIC’in stratejik ortağı oldu

-
17 0

Türkiye’nin fuarcılıkta küresel ve lider markası olan CNR Holding, dünyanın en prestijli ticaret etkinliği odaklı kuruluşlarından biri olan Commonwealth Enterprise and Investment Council (CWEIC)’in stratejik ortağı oldu.

CWEIC ‘ten yapılan duyuruda CWEIC Başkanı Lord Marland , “CNR Holding’in CWEIC ağına katılmasından büyük mutluluk duyduğunu” söyleyerek , “düzenlediği ticari fuarlar ve B2B etkinliklerle uluslararası ticareti artırma misyonuyla 1985 yılında Ceyda Erem tarafından İstanbul’da kurulan CNR Holding’in Avrasya pazarında ticaretin kolaylaşması için Türkiye’de fuarlar düzenlemiş ve birçok fuarı kendi sektörlerinde standart hale getirdiğini” belirtti.  CNR Holding’in  Ruanda ve BAE’de fuarlar düzenleyen bir dünya markası olduğunu da vurgulayan Lord Marland   “Şu anda 21 Afrika Milletler Topluluğu üyesi ülkeye odaklanarak, önemli İngiliz Milletler Topluluğu pazarlarındaki ayak izlerini genişletmek için CNR Holding ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyor.” dedi.

Üyelerine ve basına yapılan duyuruda CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem’in hazır bulundugu toplantılarda Başkan Yardımcıları İlhan Erem ve S. Serhan Erem’in CWEIC Küresel Danışma Konseyi’ne katılacağı belirtilen açıklamada “İlhan Erem, ticari fuarlar ve pazarlama alanında geniş bir deneyime sahip olup, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı öncesinde, Genel Yayın Yönetmenliği de dahil olmak üzere sektörde çeşitli görevler üstlenmiştir. Serhan Erem, ticari fuar organizasyonu ve finansmanına geniş bir deneyim yelpazesi getiriyor. BIA Direktörlüğü gibi birçok görev üstlenmiş olup halen CNR Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.” ifadelerine yer verildi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir