İnsani yardım taşıyan uçaklar Pakistan’a vardı

MSB, insani yardım taşıyan uçakların Pakistan’a ulaştığını duyurdu. Yapılan açıklamada, ”Sel felaketlerinde zarar gören Pakistanlı kardeşlerimiz için insani yardım malzemeleri taşıyan uçaklarımız Pakistan’a ulaştı” denildi.

Milli Savunma Bakanlığı’nın (MSB) sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, sel felaketlerinde zarar gören Pakistan’a insani yardım malzemeleri taşıyan uçakların Pakistan’a ulaşmış olduğunu duyuruldu.

Pakistan’da tahliye işlemleri sürüyor

Bakanlıktan meydana getirilen açıklamada şu ifadeler yer aldı: ”Sel felaketlerinde ziyan olan Pakistanlı kardeşlerimiz için insani yardım malzemeleri taşıyan uçaklarımız Pakistan’a ulaştı. Bir kez daha yaşamını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, Pakistan halkına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz.”

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. MSB: İnsani yardım taşıyan uçaklar Pakistan'a ulaştı İnsani yardım taşıyan uçaklar Pakistan’a vardı için yorumda bulun

    İnsani yardım taşıyan uçaklar Pakistan’a vardı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İnsani yardım taşıyan uçaklar Pakistan’a vardı için ilk yorumu yapabilirsin.