Yazmaz.com | Türkiye & Dünya Gündemi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yerel Haber
  4. »
  5. Karısını öldürüp folyoya sararak bahçeye gömdü

Karısını öldürüp folyoya sararak bahçeye gömdü

admin admin -
73 0

Ankara’ya bağlı Gölbaşı ilçesine bağlı İncek Mahallesi’ndeki bir evde geçici olarak yaşayan Ayşen Çöl ile eşi D.Ç. tartışmaya başladı. Kısa sürede alevlenen tartışmada D.Ç., evde bulunan çekiçle eşinin kafasına onlarca defa vurdu. Kafatası kırılan ve kanlar içinde kalan talihsiz kadın yaşamını yitirdi.

Eşinin cansız bedenini alüminyum folyoya sardıktan sonrasında evin bahçesine gömen cani koca, çevresindekilere eşinin kendisini terk ettiği yalanını söyleyerek kayıplara karıştı. Olayın yaşandığı ev D.Ç.’nin ayrılmasından sonra bir emlak şirketi tarafınca satın alındı.

Durumdan habersiz olan şirket sahibi, ‘Baron’ adını verdikleri köpeği bekçilik etmesi için evin bahçesinde bıraktı. Bahçe düzenlemesi için eve yeniden uğrayan şirket sahipleri, Baron’un bahçede toprağı eştiğini gördü.

Çukura doğru yaklaştıkça ağır bir koku duyan şirket sahipleri, Ayşen Çöl’ün ortalama 1,5 ay önce gömülmüş cesedi ile karşılaştı. Durumun bildirilmesi üstüne Ayşen Çöl’ün cansız bedeni çukurdan çıkarılarak otopsi için Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Kan donduran cinayeti işleyen cani koca ise polis ekipleri tarafınca kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir