Nevşehir Belediye Başkanı Savran, Dönmez ve Polat Ailelerine Konuk Oldu

 Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve 15 Temmuz Mahallesi’nde yaşayan Dönmez ve Polat ailelerinin evine misafir oldu.

 

Belediye Başkanı Savran, sosyal medya hesaplarından kendisini çaya davet eden Dönmez ve Polat ailelerini evlerinde ziyaret etti. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve 15 Temmuz Mahallesi’nde ayrı ayrı konuk olduğu her iki ailenin evinde de bir süre kalarak aile fertleri ile sohbet eden Savran, çocuklarla da yakından ilgilendi.

 

Konuk olduğu evlerde, Nevşehir Belediyesi’nin Nevşehir’i daha modern ve sağlıklı bir geleceğe taşıyacak çalışmalarını anlatan ve vatandaşların görüşlerini dinleyen Savran, vatandaşların beklentilerini karşılayacak hizmetlere imza atmak için heyecanla çalışmayı sürdüreceklerini kaydetti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Nevşehir Belediye Başkanı Savran, Dönmez ve Polat Ailelerine Konuk Oldu için yorumda bulun

    Nevşehir Belediye Başkanı Savran, Dönmez ve Polat Ailelerine Konuk Oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Nevşehir Belediye Başkanı Savran, Dönmez ve Polat Ailelerine Konuk Oldu için ilk yorumu yapabilirsin.