Yazmaz.com | Türkiye & Dünya Gündemi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. QNB Finansinvest'te üst düzey atama

QNB Finansinvest'te üst düzey atama

-
1 0

Bireysel, kurumsal, yerli ve yabancı müşterilerine aracılık hizmetleri, yatırım danışmanlığı, varlık yönetimi ve kurumsal finansman alanlarında hizmet veren Türkiye’nin önde gelen yatırım şirketi QNB Finansinvest’in Kurumsal Satış ve Araştırma İşkolundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Uçur oldu.

QNB Finansinvest bünyesinde son olarak Kurumsal Satış ve Araştırma İşkolundan Sorumlu Direktör görevinde bulunan Özgür Uçur, Temmuz 2023 itibarıyla QNB Finansinvest Kurumsal Satış ve Araştırma İşkolundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Profesyonel kariyerine 2005 yılında Oyakbank Kurumsal Bankacılık biriminde başlayan Uçur, 2006 ile 2010 yılları arasında QNB Finansinvest’te Analist olarak görev aldı.

2011 ile 2013 yılları arasında Yatırım Finansman Menkul Değerler’de Kıdemli Analist olarak çalışan Uçur, 2013 yılı ortasında QNB Finansinvest’e Kıdemli Analist göreviyle geri döndü. 2015 yılında Araştırma’dan Sorumlu Grup Yöneticisi, 2021’de ise Kurumsal Satış ve Araştırma’dan sorumlu Direktör pozisyonuna atandı.

2006 yılından bu yana birçok yabancı ve yerli yatırımcıya hizmet veren Özgür Uçur, yurt dışı ve yurt içi roadshowlara katılarak uzmanlık ve yeteneklerini geliştirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir