Yazmaz.com | Türkiye & Dünya Gündemi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kültür & Sanat
  4. »
  5. Yepyeni Polisiye Dizi “64" ve Daha Fazlası Eylül Ayında BBC First'te

Yepyeni Polisiye Dizi “64" ve Daha Fazlası Eylül Ayında BBC First'te

-
1 0

Gizem ve aksiyon dolu yapımlar Eylül ayında BBC First ekranlarına geliyor. Kayıp kızını arayan anne babanın çırpınışlarını anlatan polisiye dizisi “64” ve sürükleyici olay örgüsüyle suç dizisi “Rahibe Boniface Gizemleri” izleyiciyi heyecan dolu dünyalara götürecek.

Dört bölümlük heyecan verici ve ters köşelerle dolu polisiye dizi 64, İngiltere’nin Glasgow şehrinde geçiyor. Yozlaşma, ihanet ve gerçek arayışını konu alan dizi, izleyici ekranlara kitleyecek hikayeyi de beraberinde getiriyor. Ergenlik yaşlarındaki kızı kaybolan Glasgow Polis Teşkilatı dedektifi Chris O’neill ve eski gizli polis olan eşi Michelle mesleki becerileri kullanarak kızlarını bulmaya çalışıyor. Michelle, cevapsız sorularına yanıt bulmak için gittiği Londra’da daha önce kaçtığı yeraltı suç dünyasına tehlikeli derecede yakınlaşıyor. O sırada Chris, başka bir genç kızın kaçırılma vakası hakkında bir ipucu elde ediyor. Aksiyon dolu dizi “64” 8 Eylül Cuma günü saat 21.00’de BBC First ekranlarına geliyor. 

BBC First’te aksiyon dur durak bilmeden devam ediyor

Sürükleyici olay örgüleri sayesinde izleyicileri gerçek hayatta kaçınmayı tercih edecekleri dünyalara götüren suç dizilerinin popülaritesi gün geçtikçe artıyor. Bu diziler sürükleyici olay örgüleriyle izleyicileri büyülerken onları koltuklarının ucunda bırakan heyecan verici anlatıların derinliklerine çekiyor. Yapılan empati sayesinde nihai bir ders veren suç dizileri izleyicilere müthiş bir seyir keyfi sunuyor. Eylül ayında BBC First, izleyiciyi yepyeni sürükleyici olay örgülerine dahil ediyor. Bol gizem içeren suç dizisi Rahibe Boniface Gizemleri, ikinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Gizemleri çözen rahibeyi konu alan dizideki vakalar saymakla bitmiyor. Evli çiftlere özel tatil programının kanlı geçmişinin şaşkınlığından baskıcı bir menajerin öldürülmesine kadar çeşit çeşit suçla boğuşan rahibe, izleyiciye parçaları birleştirmesi gereken bir yapboz sunuyor. “Rahibe Boniface Gizemleri” 16 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de BBC First’te izleyiciyle buluşuyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir